tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Field type
mn: Талбарын төрөл
