tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Local Search
mr: स्थानिक शोध

en: Field type
mr: फील्डचा प्रकार

en:  or
mr:  किंवा

en: Search results
mr: शोध परिणाम
