tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Categories
sl: Kategorije

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Label
sl: Oznaka

en: Field type
sl: Tip polja

en: Search results
sl: Rezulati iskanja
