tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Categories
sv: Kategorier

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Label
sv: Etikett

en: Field type
sv: Fälttyp

en:  or
sv:  eller

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Field description
sv: Fältbeskrivning

en: Index type
sv: Indextyp

en: Progress
sv: Framsteg

en: Server Type
sv: Servertyp
