tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Field description
ar: وصف الحقل
