tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Field type
az: Sahə tipi
