tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Field type
eu: Eremu mota

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak
