tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Categories
fr: Catégories

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Label
fr: Libellé

en: Local Search
fr: Recherche locale

en: Field type
fr: Type de champ

en:  or
fr:  ou

en: Search results
fr: Résultats de la recherche

en: Field title
fr: Titre du champ

en: Field description
fr: Description du champ

en: Index type
fr: Type d'index

en: Progress
fr: Progression

en: Connections
fr: Connexions

en: Select fields to index
fr: Sélectionner les champs à indexer

en: Tokenizer
fr: Générateur de jetons (Tokenizer)
