tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Search results
gl: Resultados da busca
