tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Label
gu: શિર્ષક

en:  or
gu:  અથવા

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો

en: Field title
gu: ક્ષેત્ર શીર્ષક
