tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Categories
he: קטגוריות

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Label
he: תווית

en: URL
he: כתובת URL

en: Field type
he: סוג שדה

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Connections
he: חיבורים
