tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Categories
jv: Kategori

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Label
jv: Judul

en: Field type
jv: Jinis field

en: Search results
jv: Kasilé golékan
