tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Local Search
kn: ಸ್ಥಳೀಯ ಹುಡುಕಾಟ

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
