tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Label
ku: پێناس

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون
