tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Field type
lv: Lauka veids

en:  or
lv:  vai

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Index type
lv: Indeksa tips
