tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Label
ml: അടയാളം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
