tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू
