tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Categories
nl: Categorieën

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Field type
nl: Veldtype

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Field title
nl: Veldtitel

en: Field description
nl: Veldbeschrijving

en: Index type
nl: Indextype

en: Progress
nl: Voortgang

en: Connections
nl: Verbindingen

en: Tuning
nl: Afstellen
