tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Categories
os: Категоритæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Label
os: Нысан
