tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: URL
ps: پته (URL)

en: Search results
ps: پایلې پلټون
