tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Label
tr: Etiket

en: Field type
tr: Alan tipi

en:  or
tr:  ya da

en: Search results
tr: Arama sonuçları

en: Field description
tr: Alan açıklaması
