Tripal Galaxy (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Path
ca: Camí

en: Files
ca: Fitxers

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: File Upload
ca: Càrrega de fitxer

en: Results
ca: Resultats

en: Delete File
ca: Suprimeix el fitxer

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Usage
ca: Ús

en: Submission Details
ca: Detalls de l'enviament

en: Workflows
ca: Fluxes de treball

en: Your configuration has been saved.
ca: S'ha desat la vostra configuració.

en: Submission ID
ca: Identificador d'enviament
