Tripal Galaxy (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Download
he: הורדה

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Files
he: קבצים

en: Node
he: פריט תוכן

en: File Upload
he: העלאת קובץ

en: Results
he: תוצאות

en: Delete File
he: מחיקת קובץ

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Usage
he: שימוש

en: Workflows
he: תהליכי עבודה

en: Submission ID
he: מזהה הגשה
