Tripal Galaxy (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување
