Tripal Galaxy (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Download
os: Рахæсс

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Path
os: Фæндаг
