Tripal Galaxy (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ
