Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Download
af: Laai af

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Path
af: Pad

en: Node
af: Mode

en: Results
af: Resultate
