Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Download
be: Сцягнуць

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: Files
be: Файлы

en: Node
be: Вузел

en: API Key
be: Ключ API

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: File Upload
be: Загрузіць файл

en: Results
be: Вынікі

en: Delete File
be: Выдаліць файл

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Your configuration has been saved.
be: Ваша канфігурацыя была захавана.
