Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Node
br: Skoulm
