Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Download
cs: Stáhnout

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Path
cs: Cesta

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Files
cs: Soubory

en: Node
cs: Uzly

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: File Upload
cs: Nahrát soubor

en: Results
cs: Výsledky

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: End Time
cs: Čas ukončení

en: Delete File
cs: Smazat soubor

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Usage
cs: Použití

en: Your configuration has been saved.
cs: Konfigurace byla uložena.

en: Download File
cs: Stažení souboru

en: Submission ID
cs: ID odeslání
