Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Download
da: Hent

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Path
da: Sti

en: Files
da: Filer

en: Node
da: Indholdselement

en: Extensions
da: Udvidelser

en: API Key
da: API-nøgle

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: File Upload
da: Fil upload

en: Workflow Name
da: Workflow navn

en: Results
da: Resultater

en: Delete File
da: Slet fil

en: Default value
da: Standardværdi

en: Usage
da: Brug

en: Submission Details
da: Detaljer om indsendelse

en: Workflows
da: Arbejdsgange

en: Your configuration has been saved.
da: Dine indstillinger er blevet gemt.

en: Submission ID
da: Indsendelses-ID
