Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Node
eu: Nodoa

en: File Upload
eu: Fitxategia kargatu

en: Results
eu: Emaitzak

en: Delete File
eu: Ezabatu fitxategia

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Usage
eu: Erabilera

en: Submission Details
eu: Bidalketaren xehetasunak
