Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Download
gl: Descargar

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Path
gl: Ruta

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Files
gl: Ficheiros

en: Node
gl: Nodo

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: File Upload
gl: Subida de ficheiro

en: Workflow Name
gl: Nome do Fluxo de Traballo

en: Results
gl: Resultados

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Usage
gl: Uso

en: Your configuration has been saved.
gl: A sua configuración foi gardada.

en: Submission ID
gl: ID de envío
