Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Path
hr: Putanja

en: Files
hr: Datoteke

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: File Upload
hr: Otpremi datoteku

en: Results
hr: Rezultati

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Usage
hr: Upotreba

en: Your configuration has been saved.
hr: Postavke spremljene.
