Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Download
jv: Undhuh

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Results
jv: Kasilé

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Your configuration has been saved.
jv: Konfigurasi Sampéyan uwis disimpen.
