Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Path
ka: გზა

en: Files
ka: ფაილები

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Results
ka: შედეგები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
