Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Your configuration has been saved.
km: ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​របស់​​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ ។
