Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Path
lt: Kelias

en: Files
lt: Failai

en: Node
lt: Mazgas

en: API Key
lt: API raktas

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Delete File
lt: Pašalinti Failą

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: test
lt: testas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Add File
lt: Pridėti failą

en: Submission Details
lt: Pateikimo Informacija

en: Your configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID
