Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Path
mn: Зам

en: Files
mn: Файлууд

en: Node
mn: Зангилаа
