Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Results
my: ရလဒ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Submission ID
my: ရေးသားပေးပို့သည့်အမှတ်စဉ်
