Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Node
ne: नोड

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्

en: Results
ne: परिणाम

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
