Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (41 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Enabled
ru: Включено

en: Administration
ru: Администрирование

en: Download
ru: Скачать

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Path
ru: Путь

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Files
ru: Файлы

en: Node
ru: Материал

en: Extensions
ru: Расширения

en: API Key
ru: Ключ API

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: File Upload
ru: Загрузка файла

en: Workflow Name
ru: Название документооборота

en: Results
ru: Результаты

en: Start Time
ru: Время начала

en: End Time
ru: Время окончания

en: Delete File
ru: Удалить файл

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: test
ru: тест

en: Usage
ru: Использование

en: Add File
ru: Добавить файл

en: Submission Details
ru: Детали отправления

en: Workflows
ru: Рабочие процессы

en: Your configuration has been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: Download File
ru: Загрузка файла

en: Submission ID
ru: ID отправления
