Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Node
sq: Nyjë

en: Results
sq: Rezultatet
