Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Download
sv: Ladda ned

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Path
sv: Sökväg

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Files
sv: Filer

en: Node
sv: Nod

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: File Upload
sv: Filuppladdning

en: Workflow Name
sv: Namn på arbetsflöde

en: Results
sv: Resultat

en: Delete File
sv: Radera fil

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Usage
sv: Användning

en: Submission Details
sv: Detaljer för inlägg

en: Workflows
sv: Arbetsflöden

en: Your configuration has been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.
