Tripal Galaxy (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Results
th: ผลลัพท์
