Tripal Galaxy (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
