Tripal Galaxy (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Path
az: Yol

en: Files
az: Fayllar

en: Node
az: Material

en: File Upload
az: Fayl yüklə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Errors
az: Səhvlər

en: Workflows
az: İş axınları
