Tripal Galaxy (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Path
bg: Път

en: Node
bg: Материал

en: Results
bg: Резултати

en: test
bg: тест
