Tripal Galaxy (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Path
bs: Putanja

en: Node
bs: Nod

en: Results
bs: Rezultati

en: Default value
bs: Defaultne postavke
