Tripal Galaxy (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Download
nn: Last ned

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Path
nn: Sti

en: Your configuration has been saved.
nn: Oppsettet er lagra.
